Kontakt oss

Vårt team ser frem til å hjelpe deg. Kontakt oss gjerne for mer informasjon.

Norge

Lillehammer (HQ)

Address
Hovemoveien 1
2624 Lillehammer
Telefon: +47 61 24 70 10
Telefax: +47 61 24 70 11
Epost: post@aqua-pharma.com
Click for directions at Google maps

Elvin Bugge

CEO
Aquatiq & Aqua Pharma Group
+47 911 01 112
elvin.bugge@aquatiq.com

Arne Wråli

Logistics Manager
Aqua Pharma
+47 417 67 918
arne.wrali@aqua-pharma.com

Roy Strøm

Treatment specialist
Aqua Pharma
+47 948 70 381
roy.strom@aqua-pharma.com

Amund Litlabø

Global Fish Health Manager
Aqua Pharma
+47 415 20 910
amund.litlabo@aqua-pharma.com

Julie Bugge

Marine Biologist
Aqua Pharma
+47 951 62 390
julie.bugge@aqua-pharma.com

Jon Åge Aune

Pharmacist
Aqua Pharma
+47 481 22 389
jon.age.aune@aqua-pharma.com

Ørjan André Nilsen

Global Safety Manager
Aqua Pharma
+47 413 09 876
orjan.nilsen@aqua-pharma.com

Olaf By

HMS/Sikkerhet
Aqua Pharma
+47 995 36 049
olaf.by@aqua-pharma.com

Silje Borge

BAS
Aqua Pharma
+47 970 44 603
silje.borge@aqua-pharma.com

Scotland

Neil Crawford

Managing Director
Aqua Pharma UK
+44 771 306 6170
neil.crawford@aqua-pharma.com

Colin Findlay

Technical Support Manager
Aqua Pharma UK
+44 782 655 5447
colin.findlay@aqua-pharma.com

Carole Hedges

Business Support Manager
Aqua Pharma UK
+44 784 381 7253
carole.hedges@aqua-pharma.com

Pamela Lynas

Group Financial Controller
Aqua Pharma UK
+44 775 149 0679
pamela.lynas@aquatiq.com

Chile

Cesar Corona

COO
Aqua Pharma Chile
+56 982 986 118
cesar.corona@aqua-pharma.com

Jonathan Grubb

Project Manager / Consultant
Aqua Pharma Chile
+44 781 315 6533
jonathan.grubb@aqua-pharma.com

Julio Doval Garcia

Financial Controller
Aqua Pharma Chile
+47 481 29 777
julio.doval@aquatiq.com

Elvin Bugge

CEO
Aquatiq & Aqua Pharma Group
+47 911 01 112
elvin.bugge@aquatiq.com

Ivan Andrade

Accountant
Aqua Pharma Chile
+ 56982881045
ivan.andrade@aqua-pharma.com

Ivan Contreras

Service Technician
Aqua Pharma Chile
+56 982792889
ivan.contreras@aqua-pharma.com

Christian Correa

Technical Manager
Aqua Pharma Chile
+560984642798
christian.correa@aqua-pharma.com

Australia

Scott Nolan

Managing Director
Aquatiq Australia
+61 429 181 433
scott.nolan@aquatiq.com

Eirik Bugge

Marketing & Strategy Director
Aquatiq
+47 481 04 104
eirik.bugge@aquatiq.com

Elvin Bugge

CEO
Aquatiq & Aqua Pharma Group
+47 911 01 112
elvin.bugge@aquatiq.com

Canada

Hans Erik Tofte

Director
Aquatiq
+47 958 45 844
hans.erik.tofte@aquatiq.com

Amund Litlabø

Global Fish Health Manager
Aqua Pharma
+47 415 20 910
amund.litlabo@aqua-pharma.com

Ørjan André Nilsen

Global Safety Manager
Aqua Pharma
+47 413 09 876
orjan.nilsen@aqua-pharma.com

Arne Wråli

Logistics Manager
Aqua Pharma
+47 417 67 918
arne.wrali@aqua-pharma.com